بهدیس

پکیج کرم های دور چشم آرپی

 

کرم دور چشم حاوی کلاژن

کلاژن پروتئینی است که در ماتریکس خارج سلولی جانوران وجود دارد.کلاژن فراوان ترین پروتئین بدن محسوب میشود.با بالا رفتن سن روند تولید کلاژن و جایگزینی آن در پوست کند میشود و روند پیری شروع میشود.کرم حاوی کلاژن مخصوص دور چشم از پیری و افتادگی بافت دور چشم جلوگیری کرده و به چشمان شما زیبایی و نشاط می بخشد.مدت زمان استفاده از کرم دور چشم کلاژن سه هفته میباشد که در پکیج آرپی آنرا کرم شماره 1 می نامیم.بهترین زمان مصرف کرم دور چشم حاوی کلاژن آرپی شبها قبل از خواب می باشد.

 

 

8n0a_71111_kerem.jpg

 

شماره مجوز وزارت بهداشت : 35/11134

 

کرم دور چشم حاوی اسید کوجیک

اسید کوجیک یک ماده آنتی باکتریال و ضد قارچ و روشن کننده بسیار قوی میباشد که به صورت طبیعی از تخمیر قند جوانه های برنج به دست می آید.در ژاپن این ماده را به عنوان جوان کننده و جلوگیری کننده از روند پیری میشناسند، وجود اسید کوجیک در کرم دور چشم آرپی باعث رفع تیرگی دور چشم و روشن شدن و شفاف شدن بافت اطراف آن می شود.

مدت زمان استفاده از کرم دور چشم حاوی اسید کوجیک که در پکیج آرپی کرم شماره 2 نامیده میشود سه هفته مداوم و بهترین زمان مصرف شبها قبل از خواب می باشد.

 

 

1bn9_711_kerem.jpg

 

شماره مجوز وزارت بهداشت : 35/11135

 

 

کرم دور چشم حاوی اسید کوجیک + کلاژن

پس از مصرف کرم های شماره 1 و 2 مجموعه کرم های دور چشم آرپی کرم شماره 3 حاوی هر دو ماده موثر کرم های شماره 1 و 2 میباشد که در دو هفته پایانی دوره مصرف هشت هفته ای استفاده می شود.ترکیب کرم شماره 3 حاوی اسید کوجیک و کلاژن آرپی علاوه بر تکمیل فرایند بهبود به طور موثری به طور محسوس شفافیت و نشاط بافت اطراف چشم را حاصل می سازد.

 

 

ls7w_7111_kerem.jpg

 

شماره مجوز وزارت بهداشت : 35/11133

 

 

طریقه مصرف : لایه نازکی از کرم را در بافت زیر چشم از قسمت داخل به سمت خارج ماساژ دهید و دقت بفرمایید که این کرم برای استعمال خارجی است و نباید وارد چشم شود.

 

rsrw_71_kerem.jpg

شماره مجوز وزارت بهداشت کرم ها زیر تصویر هر محصول میباشد.

 


تگها : خمیر دندان زغالی , بنسر , bencer , خمیردندان زغالی , خمیر دندان ذغالی , پکیج کرم های دور چشم آرپی