بهدیس

کرم موبر آرپی

پوست انسان گرانبهاترین ، زیباترین و جذاب ترین لباس انسان است.جذاب ترین لباس خود را بپوشید.اغلب ما با استفاده از کرم های مو بر برای پاک کردن موهای زائد بدن آشنا هستیم.ماده اصلی تشکیل دهنده موها کراتین می باشد و ترکیب اصلی و موثر اغلب کرم های مو بر کلسیم تیوگلیکولات میباشد ، که عمل حل کردن پیوندهای شیمیایی دی سولفید درون کراتین مو را انجام می دهند و به این ترتیب منجر به شکسته شدن و کنده شدن مو میشوند.شرکت تک کاج با استفاده از دانش روز و الهام از طبیعت داقدام به تولید کرم مو بر آرپی کاملا طبیعی با پایه گیاهی نموده که با استفاده از نشاسته کاملا گیاهی و طبیعی یکی از سالم ترین و موثر ترین کرم های مو بر میباشد.استفاده از ویتامین ها و عصاره های گیاهی مختلف نیز در ترکیب کرم مو بر آرپی باعث پیشگیری از التهاب پوست و تضعیف ریشه موهای زائد شده و نرمی و لطافت پوست را پس از مو زدایی به شما هدیه میدهد. فرمولاسیون ویژه کرم مو بر آرپی فرایند مو بری را در حداقل زمان و بدون ایجاد هیچ گونه سوزش و تحریک به روی پوست انجام داده و موزدایی را از ناحیه ای عمیق تر در سطح پوست انجام می دهد به همین دلیل فرایند رشد مجدد موها در زمان طولانی تر خواهد بود و موهای نازک تر و ضعیف تری رشد خواهد کرد.پوست برخی از افراد به موبرها حساسیت دارد.شما میتوانید قبل از استفاده ، آن را روی یک قسمت از پوستتان امتحان کنید.

پیشنهاد میکنیم این قسمت زانو یا پشت زانو باشد تا اگرپوست شما واکنش خاصی مانند قرمزی ، خارش یا التهاب نشان داد در معرض دید نباشد.میتوانید به راحتی از موبرها برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی استفاده کنید.موبرها هیچ مشکل عفونی ایجاد نمیکنند ولی معمولا متخصصان توصیه میکنند از موبرها فقط برای روی ناحیه تناسلی استفاده کنید که موهای زائد دارد نه نزدیک دهانه.

 

مزایای کرم موبر آرپی

1.سالم و ایمن بودن کرم موبر آرپی ( پایه گیاهی )

2.دردناک نبودن و موثر بودن ( ضد التهاب )

3.به صرفه بودن از نظر اقتصادی ( حجم موثر و مفید 100 میل )

4.قابل استفاده بودن برای تمام اعضای بدن

5.کاهش سرعت رشد موها در مقایسه با تراشیدن آنها

6.تحقیقات نشان داده استفاده مداوم از موبرها، باعث نازکی موها میشود

7.در مدت زمان کوتاهی میتوانید موهای زائدتان را از بین ببرید

 

توصیه میکنیم :

1.قبل از استفاده از موبرها ، بروشور شیوه استفاده از آن را مطالعه کنید.

2.حتما بعد از استفاده از کرم مو بر، با آب گرم دوش بگیرید و محل مورد نظر را خشک کنید

3.حتما در زمان مقرر کرم موبر را از روی پوستتان پاک کنید.

4.موبرها را فقط به قسمت های خشک و تمیز بدن بزنید.

5.بر روی زخم های باز یا نواحی که بیماری یا حساسیت پوستی دارند ، استفاده نکنید.

 

از کرم های موبر میتوان برای از بین بردن موهای تمامی قسمت های بدن استفاده کرد.برداشتن موهای زائد بدن با کرم موبر در زنان و مردان تفاوتی ندارد.

کرم موبر آرپی ، موها را در سطحی پایین تر از تیغ قطع میکند بنابراین موها دیرتر شروع به رشد میکنند و برخلاف تیغ ، نوک موها پس از اصلاح تیز نمیشود و پوستتان نرم تر خواهد بود.کرم های موبر برای خانم ها و آقایان توصیه میشود . در آقایونی که موهای زبر داشته و با اصلاح مشکل دارند ، کرم های موبر آرپی جایگزین خوبی برای اصلاح هستند.

 

روش های استفاده از کرم های موبر چگونه است؟

1.قبل از مصرف موارد احتیاطی را بخوانید.اگر ناحیه مودار در اثر تعریق خیس بوده یا قبل از آغشته به کرم یا روغن باشد، کرم موبر به خوبی تاثیر نخواهد کرد.با کاردک مخصوص کرم را به طور مساوی بر روی پوست پخش کنید تا همه موها را به طور کامل بپوشاند.

2.پنج دقیقه صبر کنید ، سپس به آرامی با سر کاردک یک منطقه کوچک را تست کنید ، اگر موها به آسانی جدا شدند ، بقیه کرم موبر را از پوست خود بردارید.در صورتی که نیاز به بیشتر ماندن دارد حداکثر تا 12 دقیقه صبر کرده و سپس آن را پاک کنید.

3.پوست خود را پس از استفاده از کرم به طور کامل با آب بشویید و سپس خشک کنید.

 

 

 

 

 

شماره مجوز وزارت بهداشت : 1068/ظ/21

تگها : خمیر دندان زغالی , بنسر , bencer , خمیردندان زغالی , خمیر دندان ذغالی , خمیردندان ذغالی , کرم موبر , کرم موبر آرپی , کرم موبر مخصوص ناحیه تناسلی , کرم موبر مردانه , کرم موبر دائمی , کرم موبر آقایان , کرم موبر صورت , قیمت کرم موبر , طرز استفاده کرم موبر , خمیردندان زغالی بنسر